Dojazd do Dziwnowa, czyli jak dojechać nad morze.


Wybierasz się nad morze? Zobacz jaka trasa będzie dla Was najlepsza. Jak dojechać do Dziwnowa i Apartamentów Sea Holiday.

Droga nad morze.

Dojazd - lokalizacja

Nasze apartamenty w Dziwnowie przy ulicy Komandorskiej 23 znajdują się w pierwszej linii zabudowy przy obszarze chronionym. To użytek ekologiczny Jezioro "Martwa Dziwna", bogaty w chronione gatunki roślin i zwierząt. Położenie obiektu powoduje, że istnieją dwie niezależne trasy dojazdu.

Dojazd do Dziwnowa przez Kamień Pomorski

Pierwszy wariant zakłada, że w miejscowości Parłówko należy odbić na Kamień Pomorski. Z Kamienia Pom. jedziemy na Dziwnów, przez Wrzosowo i Dziwnówek. To najpopularniejsza droga nad morze, ale w szczycie sezonu, mogą występować na niej korki. Możecie Państwo trafić na zamknięty most w Dziwnowie itd. Dlatego rekomendujemy drugą trasę.

Dojazd do Dziwnowa przez Wolin

Drugi wariant zakłada, że w Parłówku jedziecie dalej na Świnoujście i dopiero w Wolinie odbijacie na Dziwnów, przez Międzywodzie. Przy tej trasie wystarczy wjeżdżając do Dziwnowa od strony Międzywodzia skręcić w pierwszą w lewo (ul. Dziwna) i po przejechaniu kilkuset metrów będziecie przed naszym obiektem.