Falochron Dziwnów


Plaża Dziwnów jest bardzo lubiana przez turystów, szczególnie za drobniutki biały piasek. Zobacz więcej informacji o plaży w Dziwnowie.

Molo Dziwnów

Molo i deptak spacerowy w Dziwnowie

Falochrony w Dziwnowie zabezpieczają wejście do portu Dziwnów przed morskimi falami. Jednocześnie betonowe budowle są częstym celem spacerów. Ze szczytu falochronów można obserwować panoramę Dziwnowa od strony morza.

Falochron wschodni

Do falochronu wschodniego dojdziecie przez port rybacki w Dziwnowie lub przez ulicę Przymorze (Osiedle Rybackie).  Falochron od strony plaży miejskiej zabezpieczony głazami narzutowymi. Na końcu znajduje się czerwona lampa nawigacyjna.

Falochron zachodni

Do falochronu zachodniego dojdziecie z naszego apartamentu w Dziwnowie, w ciągu zaledwie kilku minut. Na końcu falochronu wschodniego znajduje się zielona latarnia nawigacyjna.

Zdjęcia na falochronie w Dziwnowie

Falochrony stanowią scenografię dla pamiątkowych zdjęć z Dziwnowa. Tu, generalnie wyjścia są dwa. Po pierwsze, starać się wykonać zdjęcia samodzielnie, co ze względu na wymagające warunki może być trudne, ale większości z pewnością wystarczy. Druga opcja to zawodowy fotograf w Dziwnowie, który wykona profesjonalne zdjęcia, niezależnie od warunków oświetleniowych i lokalizacji. Taka profesjonalna sesja zdjęciowa w Dziwnowie może być oryginalną pamiątką na lata.

Zachód słońca w Dziwnowie

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie w Dziwnowie iść na zachód słońca, to będzie idealne miejsce dla Was.  Szczególnie, gdy niebo nad Dziwnowem będzie w odcieniach czerwieni.