Plaża Dziwnów


Pobierowo to popularna nadmorska miejscowość gminy Rewal oddalona 12 kilometrów od Dziwnowa. Zobacz atrakcje w Pobierowie i miejsca, które warto odwiedzić.

Pobierowo atrakcje turystyczne

Plaża w Dziwnowie

Główna ulica w Pobierowie

Centrum Pobierowa skupia się w osi ulicy Grunwaldzkiej, która ciągnie się wzdłuż całej miejscowości. Z obu stron jest ciąg lokali gastronomicznych i handlowych. Tu życie toczy się całą dobę. Czy jest tu coś innego niż atrakcje w Dziwnowie? Raczej nie. Miejscowość jak każda inna na wybrzeżu.

Atrakcje w Pobierowie

Dużą ciekawostką jest dom Ewy Barun - kobiety wodza III Rzeszy. Ukryta w lesie rudera czasy świetności ma już za sobą, ale mimo to wielu turystów odwiedza to miejsce. Budynek znajdziecie na zachodnim krańcu Grunwaldzkiej. Papugarnia w Pobierowie - to w rzeczywistości mały budynek w którym zgromadzono wiele gatunków egzotycznych ptaków. Park linowy w Pobierowie - jeżeli nie macie lęku wysokości to wybierzcie się do parku linowego. Magiczny Domek w Pobierowie to dom wybudowany w taki sposób, że sprawia wrażenie odwróconego dachem w dół. Atrakcje w Pobierowie są raczej przeciętne, więc lepiej odwiedzić kolejne miejscowości: Trzęsacz, Rewal lub Niechorze.

Lody w Pobierowie

Do Pobierowa jeździ się na lody. Otóż przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Mickiewicza jest najlepsza lodziarnia na wybrzeżu, która przez kilkadziesiąt lat wyrobiła sobie markę w całej Polsce. Po lody "Szkolnicki" praktycznie zawsze jest długa kolejka.