Statki pasażerskie w Dziwnowie


Statki wycieczkowe w Dziwnowie wypływają z przystani tzw. "Białej Floty", jak dawniej nazywano statki pasażerskie. Zobacz gdzie można popłynąć na ich pokładzie.

Statki pasażerskie Dziwnów

Statki pasażerskie w Dziwnowie

Statki wycieczkowe w Dziwnowie pływają od kilkudziesięciu lat. Dawniej były to między innymi takie wycieczkowce jak "Agata" i "Roza Weneda". Dzisiaj statki pasażerskie w Dziwnowie przypominają okręty pirackie w barwach Dziwnowa, czyli żółtym i niebieskim.

Przystań pasażerska w Dziwnowie

Przystań w której cumują statki pasażerskie w Dziwnowie znajduje się przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie. Statki wycieczkowe wypływają z Dziwnowa w rejsy po morzu oraz przez Zalew Kamieński do miasta Kamień Pomorski, więc każdy znajdzie rejs dla siebie.

Rejsy w morze z Dziwnowa

Jeżeli chcecie wybrać się w rejs po morzu to wybierzcie statek "Korsarz". Wykonana na bazie kutra rybackiego jednostka może zabrać na pokład kilkadziesiąt osób. Dodatkową atrakcją jest przepływanie pod podniesionym mostem w Dziwnowie.

Rejsy z Dziwnowa do Kamienia Pomorskiego

Boicie się sztormów i choroby morskiej? Wybierzcie rejs do Kamienia Pomorskiego po spokojnych wodach Zalewu Kamieńskiego. To fajne rozwiązanie, aby zwiedzić to miasto pełne zabytków. Wrócić możecie statkiem lub autobusem.

Ekstremalny rejs w morze z dużą dawką adrenaliny

W pobliżu przystani statków pasażerskich w Dziwnowie cumuje łódź "Grom". Ta łódź rozwija zawrotne prędkości i potrafi dostarczyć niezapomnianych emocji. Na rejs najlepiej wybrać dzień nad morzem, gdy są duże fale. Przygotujcie się, więc na to, że wrócicie cali mokrzy, ale uśmiechnięci.

Zdjęcia z Dziwnowa - sesja zdjęciowa w Dziwnowie

Na pokładzie, statków warto sobie zrobić kilka pamiątkowych zdjęć, nie będzie to co prawda profesjonalna sesja zdjęciowa w Dziwnowie, ale przy dobrym oświetleniu, nawet zdjęcia robione telefonem wyjdą świetnie.